05327364879
Servis bölgeleri Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere tüm İstanbul semtidir. Semtine göre servis dağılımları yapılmıştır dağılımları öğrenmek için iletişim bölümüne girmeniz rica olunur.
 

Avrupa Yakası Servisleri  ( 0212 544 36 75 )

Avrupa Yakası servislerimiz bir merkez servis ( Fatih ) 3 bölge bayiliğinden oluşmaktadır. Bayrampaşa , Beylikdüzü ve Şişli bayilerimiz ile müşterilerimize daha hızlı servis vemeyi amaçlamaktayız. Avrupa Yakasında 4 araç bulundurmaktayız bu araçlar hem İnternet müşterisi hemde sigortalı olarak anlaştığımız şirketlerin müşterilerinden oluşmaktadır. Yapılan işler ile ilgili data bilgileri bölge servislerinde kayıt altına alınarak merkez servise gönderilmektedir. İletişimlerimizi genellikle mail yordamı ile halletmekteyiz ( cozummerkezi@hotmail.com.tr) adresinden sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Anadolu Yakası Servisleri  ( 0216 612 55 90 )

Anadolu Yakasında Kadıköy ve Ümraniye (Merkez) şubeleri ile hizmet vermekteyiz. Faturalarımızı Fatih' te bulunan Avrupa Yakasındaki ana merkezimizden kesmekteyiz. Kesilen faturalar anında scan edilip mail veya fax yolu ile aynı gün gönderilir ayrıca kargo ile ertesi gün teslimatı yapılır. Anadolu Yakası su kaçağı tespiti için tüm semtlere servisimiz bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için merkez ofislerimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 
 

Neden Çözüm Merkezini Tercih Etmelisiniz ?

  • Aynı gün tam donaımlı araçlarla servis hizmeti veriyoruz.
  • Asla taşeron ve geçici servis kullanmıyoruz elemnalarımız her biri SSK lı Çözüm Merkezi çalışanıdır.
  • Yapılan tespit ve tesisat onarımları 1 yıl boyunca garantilidir.
  • 7/24 Destek , kafanıza takılan soru ve sorunlarda hep açık bir tesisatçınız var.
  • Sigortalı müşterilere özel ropor hazırlanarak yapılan masrafların geri alınmasını sağlıyoruz.
  • Çözüm Merkezi o kadar saygın bir firmadır ki mahkemelik olan su kaçağı davalarına bilir kişi olarak yönlendiriliyoruz.
  • Güler yüzlü sorun değil Çözüm odaklı uzman personeller yetiştiryoruz.
Web Tasarım: Sitenhazir