05327364879
Su kaçak problemi evinizde her hangi bir yerde hafif kabartı ve nemlenme şeklinde başlamaktadır . İlk önce fazla umursanmaz ama zaman geçtikçe yayılan bir su tabakası oluştuğunda hemen bir arayış başlar . Bu akan su genelde üst komşumuzdan oluşur , durumu söylemeye gittiğimizde hayır benden değil biz yeni tadilat yaptırdık bizimle alakası yok cevabı genelde kaçınılmaz olan cevaplardan dır . Bu gibi durumlardan kurumsal bir su kaçağı bulma firması ile çalışmanızı öneriyoruz ; çünkü sıradan bir tesisatçı cihaz sistemi olmadığından komple evi kırma eğilimine yönelecektir ki komşunun burada haklı olma durumu da göz ardı edilemez . Ufak bir sızıntı sorunu içinden çıkılamaz bir hal alır .
 
Nasıl Çalışıyoruz ?
 
  1. Su tesisatı kaçağı için test pompaları kullanıyoruz en ufak kaçak bile bizden kaçmıyor .
  2. Akustik dinleme cihazları sayesinde tek fayansla işlemi bitiriyoruz .
  3. Son teknoloji pimaş içi gözlem kameraları sayesinde gider hatlarını kontrol ediyoruz .
  4. Termal kamera sistemi ile sıcak su hattı kaçaklarını buluyoruz .
  5. Bilgisayarla raporlama hizmeti veriyoruz .
  6. Tıkalı pimaş açma makinemiz ile kanal hattını temizliyoruz .
Teknoloji bizimle ya siz kiminle siniz ? Çalışacağınız firmanın kurumsal olmasına lütfen dikkat edin . Bir cep telefonu yazarak siteye koyan şahıslardan uzak durun , yaptığı işe fatura kesemeyen firma ya da kişilerden uzak durun . Fatura o işin o tarihte yapıldığına dair bir garanti belgesidir o olmaz ise hakkınızı arayamazsınız .
 
Çağrı merkezlerimizi aradığınız zaman su kaçak bulma hakkında ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz , randevu için yine Avrupa ve Anadolu  Yakasında bulunan ofislerimizi arayabilirsiniz , kurumsallığı ön planda tutan firmamız her iki yakada ki servis araçları ile 1998 yılından beri varlığını sürdürmektedir . Yeniliklere açık olan firmamız su kaçağı cihazlarının en iyisine sahiptir ve sadece cihaz su kaçak tespiti için yeterli değildir bu konuda eğitim almış personellerle emrinizdeyiz  .
 
Alt komşuya su sızıntısı var ? bulamıyorsanız bizi arayın biz teknoloji harikası görüntüleme sistemleri ile yerini kırmadan bulalım istanbul su kaçağı bulmafarkı ile bu ayrıcalığı sizde yaşayın .
 
Not :  Su kaçakları mağduru iseniz bizi aramadan önce komşunuza da haber veriniz zira izni olmadan tespit işlemi yapamayız .
 
Şuan bu makaleyi okuyorsanız kendinizi diğer insanlardan şanlı hissetmelisiniz şöyle ki su kaçak durumundan insanlar evlerini sorgusuz bir tesisatçı tarafından kırılırdı . Geleneksel olarak su kaçağı tamir yöntemi sızıntı yapan bölgenin ve yakınlarının ve daha sonra komple tabanın kırılmasıdır . Şanslısınız çünkü müşterilerimiz mutfağı , banyoyu kırdıktan sonra bizi aramaya ve araştırmaya karar verir .
 
Banyonuzun tavanında ıslaklık , nemlenme oluşuyorsa komşunuzun banyodaki tesisatlarını kontrol ettirmesi gerekmektedir . Komşunun yeni tadilat yapmış olması onda sorun olmayacağı anlamına gelmez mutlaka kontrol edilmelidir . Su sızıntıları genelde tadilat sonrası ortaya çıkmaktadır ya kullanılan malzemenin kalitesizliğinden ya da tesisatçının yaptığı yanlış bir işlem sonucu ortaya çıkmaktadır .

Su tesisatının kaçak yapması doğaldır  , tüm canlılar zaman geçtikçe hastalıklara yakalanıyor yaşlanıyor ve sonunda diğer dünyaya gidiyorlar. Tesisatında bu zaman zarfından gerek basınçtan dolayı gerek zamanın getirdiği esnemelerden dolayı çatlak ve kırıklar oluşabilir. En önemlisi bu gibi sorunlarda fazla bir yer kırmadan sadece sorunlu bölgeyi yaptırmaktır. Firmamızda tesisat sektöründe kaçak su tespiti cihazları kullanarak genel servis vermektedir.
 
İstanbul'a kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız yer mekan ayırt etmeksizin sorunlarına çözüm üretmeye hazır durumda ekipmanları ve servis araçlarıyla emrinizdedir .
Web Tasarım: Sitenhazir