05327364879
Tuvalet tıkanıklığı tesisat işlerinin en zor olanıdır çünkü biriken pislikler zamanla tıkanmalara yol açmaktadır. Suyun yavaş gitmesi ile başlayan tıkanıklık zamanla suyun gitmemesi ve taşması olarak görülmektedir. Tuvalet tıkanıklığı en net çözüm yolu robotlu sistemler kullanılmalıdır bireysel müdahaleler daha çok tahribat oluşturabilir. Kanal açma makine sistemi sayesinde tuvalet tıkanması kısa bir süre içerisinde ve etrafı kirletmeden açılmaktadır.

Tuvalet tıkanması en etkili çözüm kanal açma makine sistemleridir. İstanbul su kaçağı bulma firmamızı arayarak tıkanıklık açma randevu alabilirsiniz. Tıkanıklıklara acil müdahale edilmezse su kaçaklarına neden olabilir , kötü kokulara neden olur ve eğer bireysel yöntemlerle açılmaya çalışırken kimyevi maddeler, tel sokma gibi yöntemler uygularsanız gider borularına zarar verebilirsiniz.

Eğer bir tuvalet tıkanıklığı oluşumu var ise acil olarak firmamızla irtibata geçiniz. Tıkanıklıkların belirtileri ; su giderden yavaş gidiyor , giderden suyun geri gelmesi gibi gözlenmektedir.
Web Tasarım: Sitenhazir